Strategie Bukmacherskie Czyli Jak Obstawiać Mecze Żeby Wygrać

Strategie Bukmacherskie Czyli Jak Obstawiać Mecze Żeby Wygrać

Możesz obstawić na zwycięzcę całego turnieju, ligi, czy innych rozgrywek. Bukmacherzy dają Ci także możliwość zagrania na króla strzelców. W tym przypadku bukmacher oferuje Ci gotową tabelę z proponowanymi spreadami np. Mniej/więcej niż 1.5 gola, 2.5 gola, three.5 gola itd. Kursy bukmacherskie to nic innego, jak ocena bukmachera na to, kto jest faworytem danego spotkania.

 Strategie Bukmacherskie Czyli Jak Obstawiać Mecze Żeby Wygrać

Najbardziej doświadczeni typerzy potrafią zarabiać nawet kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie. W tym artykule opisujemy najbardziej istotne kwestie dotyczące zakładów bukmacherskich, które z całą pewnością można nazwać jako ABC obstawiania. [newline]Typy bukmacherskie to dla zawodowych graczy sposób na życie. Wraz z rosnącym rynkiem internetowych zakładów bukmacherskich, rośnie również rynek doradztwa. Gdyby wszyscy ci ludzie wiedzieli jak wygrywać zakłady bukmacherskie, nie fatygowaliby się prowadzeniem stron i pewnie niezbyt chętnie dzieliliby się swoimi przepisami na wygraną.

Im wyższy kurs, tym większa będzie wygrana, ale też mniejsza szansa, że taki wynik właśnie padnie. Oczywiście, w sporcie wszystko jest możliwe, jednak warto pamiętać, że z jakiegoś powodu prawdopodobieństwo jest tak niskie. Na naszej stronie, w jednym miejscu, możecie sprawdzić jak kształtują się kursy na dane wydarzenie u różnych bukmacherów. To spore ułatwienie, gdyż nie trzeba wchodzić na każdą ze stron i pojedynczo sprawdzać interesujących nas spotkań. Kompendium potrzebnej wiedzy « w pigułce » bardzo pomaga przy analizie poprzedzającej obstawianie meczów. Obowiązkowe jest też potwierdzenie swojej tożsamości – w tym celu należy zeskanować lub sfotografować obie strony swojego dowodu osobistego, karty pobytu bądź paszportu.

Odpowiedzialne Podejście Do Obstawiania Meczów

Jeśli mowa o takich prawdziwych błędach, a nie o irytujących zastosowaniach regulaminu, to są one, cóż… rzadkie. Jeśli tak, to może także na błędy bukmacherskie będziesz wpadał częściej niż pozostali śmiertelnicy. Ogólnie jednak serwisy z zakładami starają się ograniczyć problemy do minimal. Nie chcą oni ani tracić pieniędzy przy okazji błędów na korzyść klienta, ani narobić sobie złej sławy przez błędy na korzyść firmy. Jeśli obstawiasz okazjonalnie, to prawdopodobnie nigdy nie zobaczysz naprawdę zauważalnego potknięcia ze strony bukmachera. Pytanie jak obstawiać mecze nurtuje również miłośników obstawiania na żywo.

  • Jeśli twoja przygoda z zakładami bukmacherskimi dopiero się rozpoczyna, warto zacząć bezpiecznie.
  • Po prostu zawsze zapoznaj się z dokładnym opisem działania danego zakładu, zanim zainwestujesz w niego realne pieniądze.
  • W większości przypadków nie będziesz mógł również obstawić po kulminacyjnych momentach – bramce czy karze, np.
  • W końcu lepiej wygrać choć trochę niż być na minusie.
  • Dużą zaletą są bez wątpienia przejrzyste reguły i tak naprawdę całkiem wysoka przewidywalność rezultatów, przy na ogół całkiem atrakcyjnych kursach.

Osoby o większych umiejętnościach mogą pozwolić sobie na granie mniejszych kursów. Mają większa skuteczność, co pozwala im i tak wychodzić na swoje. Ogólnie nic nie stoi na przeszkodzie, by to wszystko przetestować Stadiony Sportowe grając za wirtualne żetony. Dzięki temu zobaczysz, jak dobrać do siebie określone parametry, by wszystko się ze sobą dobrze komponowało. Jeśli nie potrafisz podjąć dobrej decyzji, nie typuj.

Betclic Weryfikacja Konta Bukmacherskiego

Bonusy powitalne przyznawane są za rejestrację konta jednorazowo dla każdego gracza. Ponieważ bukmacherów jest na polskim rynku kilkunastu to okazji do uzyskania środków bonusowych jest sporo. To prowadzi nas do kolejnego, nie mniej ważnego punktu. Poza tym jeśli jedna drużyna w pierwszym spotkaniu odniesie wysokie zwycięstwo, w drugim może pozwolić sobie na remis lub porażkę dającą jej awans do następnego etapu. Oczywiście, możliwe, że po prostu szukasz odrobiny rozrywki i nie przejmujesz się ryzykiem, co jest w porządku, to w końcu Twoja sprawa. W tym wypadku, po prostu wybierz bukmachera, u którego obstawianie sprawia Ci przyjemność i upewnij się, że oferuje rodzaj rynku, na który chcesz postawić.

Częste Błędy Bukmacherów

Bukmacher LVBET jest jednym z liderów, jeśli mówimy o promocjach na akumulatory. Jedną z jego flagowych ofert jest Multikokozak, w ramach której gracze mogą liczyć na zwiększenie wartości kuponu nawet o 25%, jeśli będą obstawiać kupony AKO z określoną liczbą zdarzeń. Drugą promocją na tego typu zakłady w LVBET jest Bezpieczny Kupon 5+, dzięki któremu możesz liczyć na zwrot o wartości do 50 PLN, jeśli twój kupon okaże się nietrafiony.

Gracz może w ten sposób otrzymać 200% depozytu, maksymalnie jednak do 200 zł. Aby więc wykorzystać promocję w pełni, należy zasilić konto kwotą w wysokości one hundred zł. Dwa razy tyle bukmacher przyzna w ramach promocji.

Niektórzy gracze tak bardzo skupiają się na założeniach danej metody obstawiania, że zupełnie zapominają o wydarzeniach, które muszą znaleźć się w kuponie. Każdy gracz przystępując do zakładów bukmacherskich liczy na sukces i poniekąd niezależność finansową. Doskonale wiemy, że na początku może być różnie, ale przecież kiedyś musi się to zmienić. Doświadczeni gracze nie grają zbyt często kuponów, gdzie jest więcej niż dwa zdarzenia. Oczywiście w przypadku zdarzeń na kuponie możemy mówić już wtedy o ryzyku zanim przystąpimy do analizy kursów.

Zdecydowanie tak, ponieważ wielu z nich osiąga naprawdę imponującą skuteczność. Ich analizy wykazują dużą znajomość tematu, specyfikę drużyn oraz styl grania poszczególnych zawodników. Warto jednak obserwować popularnych typerów, przekonać się do ich wyników i dopiero potem sporządzić własny kupon na podstawie ich typów. Unikajmy natomiast płatnych typów, ponieważ znalezienie typera, który faktycznie zagwarantuje nam zwrot takiej inwestycji jest niezwykle trudne.